• lifting
  • zabiegi pielęgnacyjne dla ciała
lifting
oferowane zabiegi
 

Zabieg PRX-T33

  dla kogo ?
  Peeling PRX jest idealnym rozwiązaniem w przypadku utraty napięcia skóry twarzy i dekoltu,
skóry łojotokowej i zanieczyszczonej z bliznami potrądzikowymi i zanikowymi oraz przebarwieniami skóry.
Peeling PRX-T33 jest również doskonałym zabiegiem wspomagającym stosowanym z innymi procedurami medycznymi – jego głębokie działanie doskonale przygotowuje skórę do bardziej zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.
   
  efekt zabiegu:
  Zabieg pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje także zmarszczki i nawilża skórę. Niewątpliwą zaletą peelingu jest fakt, że redukuje w znacznym stopniu przebarwienia, rozświetla cerę i oczyszcza pory.
Zabieg PRX daje najlepsze rezultaty wykonany w serii 5 zabiegów jeden raz w tygodniu.
   
 

HIFU Technologia HIFU

  Polega na działaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, czyli bezpiecznej fali akustycznej. Gdy fale ultradźwiękowe trafiają w skórę, wywołują mikrouszkodzenia, a te z kolei aktywują procesy przebudowy i produkcji kolagenu, działając na skórę obkurczająco. Ogromną zaletą urządzeń, wykorzystujących tę technologię, jest precyzyjne i selektywne deponowanie energii na odpowiedniej głębokości skóry.
   
  dla kogo ?
  Technologię HIFU wykorzystuje się w celu poprawy jakości skóry, redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej nawet do 2 cm. Zabieg można stosować na uda, pośladki, brzuch oraz ramiona.
   
  efekt zabiegu:
  Wykonywany na twarzy daje tzw. “efekt bezoperacyjnego liftingu “Wyraźnie poprawia owal twarzy oraz napięcie skóry. HIFU użyte do ciała redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit
   
   
ODKRYJ WIĘCEJ i SPRAWDŹ INNE ZABIEGI
pozostałe zabiegi
wyjątkowe promocje idealny pomysł na prezent