kontakt +48500 478 477   przypadki PILNE +48608 464 388
  • poznaj nas bliżej
  • nasz zespół
Każdego dnia służą Państwu radą i pomocą - zaangażowanie i pasja naszego zespołu dają gwarancję najwyższych standardów i skuteczności przeprowadzanych zabiegów.
specjaliści
 

Dr n. med. Anita Radłowska
specjalista dermatolog, wenerolog

   
  Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich, które zakończyła obroną pracy doktorskiej dotyczącej trądzika różowatego. Ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii.

Medycyna estetyczna, leczenie chorób skóry to nie tylko zawodowe tematy przewodnie, lecz także prawdziwa pasja. Bardzo rzeczowa, dbająca o każdy szczegół w terapii, zafascynowana zastosowaniem nowoczesnych technik laserowych w leczeniu chorób skóry. Dodatkowo zdolności manualne przekładają się na efektywność i rezultaty w zakresie medycyny estetycznej. W leczeniu i profilaktyce starzenia dba o zachowanie naturalnego wyglądu i zdrowia skóry. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia w zakresie medycyny fizykalnej i laseroterapii na studiach podyplomowych dla lekarzy.

Prywatnie kocha podróże, sport i góry, a odkrywanie nowych miejsc na ziemi to równie ważna życiowa pasja co dermatologia i medycyna estetyczna.
   
 

Dr n. med. paweł radłowski

   
  Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich na tej samej uczelni.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2006 roku. Ustawiczne kształcenie się w zakresie medycyny estetycznej i laseroterapii rozpoczął w 2005 roku i do nadal poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach międzynarodowych. Szczególne zainteresowanie kieruje w zakresie laseroterapii i leczenia niewydolności żylnej w tym stosowania łączonych technik w zakresie chorób żył. Bardzo spokojny i cierpliwy co w przypadku zawodu lekarza jest nieocenione.Dodatkowo specjalista z medycyny rodzinnej.Nauczyciel akademicki w zakresie skleroterapii i laseroterapii w GWSH w Katowicach.

Prywatnie bardzo rodzinny, kocha zwierzęta i wyprawy rowerowe.

   
 

mgr Agata Stec
kosmetolog

   
 

Magister kosmetologii z sześcioletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach o profilu medycyna estetyczna.

Swoje praktyczne umiejętności zdobywała w gabinetach kosmetycznych jeszcze w trakcie studiów, gdzie specjalizowała się głównie pielęgnacją stóp i dłoni. Na swoim koncie posiada publikację w czasopiśmie kosmetologicznym „Kosmetologia Estetyczna” na temat zabiegów cieploleczniczych. Obecnie zajmuje się przede wszystkim zabiegami laserowymi oraz anti-aging.

W swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdego Pacjenta, a w razie trudności stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i rozwiązać problem. Bezpośrednio współpracuje z dermatologiem poszerzając tym samym swoją wiedzę każdego dnia. Prowadzi kursy laserowe dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej „GWSH” w Katowicach.

   
 

mgr monika ronewicz
kosmetolog

   
 

Magister kosmetologii, spec. podolog, nauczyciel akademicki z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J Dietla w Krakowie.

Karierę zawodową rozpoczęła od ukończenia w Medycznej Szkole Policealnej, Technika Usług Kosmetycznych przez co nabyła umiejętności praktyczne w swoim zawodzie. Odbyła wiele dodatkowych kursów dokształcających i szkoleń. Dzięki wieloletniej współpracy z lekarzami nabyła doświadczenia w kosmetologii estetycznej oraz dermatologii co wzbogaca każdy zabieg wykonany w klinice. Podczas studiów magisterskich ukończyła specjalizację z podologii. Pracowała jako Nauczyciel Akademicki oraz wykładowca w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej „SWSM”. Prowadziła zajęcia praktyczne z kosmetologii w CKUiP w Będzinie oraz Medycznej Szkole Policealnej w Katowicach. Prowadziła kursy laserowe dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej „GWSH” w Katowicach.

Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w laseroterapii oraz zabiegach anit-age. Kosmetolog z indywidualnym podejściem do pacjenta. W swojej pracy bezpośrednio współpracuje z dermatologiem.

   
 

beata gaca
pielęgniarka

   
  Wykwalifikowana pielęgniarka z dwudziestodwuletnim stażem zawodowym w szpitalu specjalistycznym oraz dziewięcioletnim w gabinecie dermatologicznym. Specjalista do spraw leczenia ran . Odbyła wiele kursów dokształcających z zakresu medycyny oraz zarządzania. W klinice zajmuje się obsługą laboratorium oraz pacjenta. Jest bezpośrednią asystentką dermatologa .Rzeczowa, komunikatywna i sympatyczna.
   
SPRAWDŹ oferowane ZABIEGI
oferowane zabiegi
wyjątkowe promocje idealny pomysł na prezent