kontakt +48500 478 477   przypadki PILNE +48608 464 388
 • zabiegi laserowe
 • fotoodmładzanie laserowe
Kosmetologiczne zabiegi laserowe
oferowane zabiegi
zabiegi laserowe
Fotoodmładzanie laserowe
pozostałe zabiegi
Oczyszczanie
Nawilżanie, odżywanie i regeneracja
Zabiegi Theo Marvee
Lifting
Zabiegi na ciało
Agata Stec
mgr agata stec
kosmetolog
mgr Monika Ronewicz
kosmetolog
 

Fotoodmładzanie laserowe

   
  Polega na pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu przy użyciu promieniowania laserowego. Jest to metoda, którą możemy posługiwać się za pomocą różnej długości fali laserowej.
Efekt zabiegu zależny jest od rodzaju użytego zabiegu, najczęściej pojawia się po kilku tygodniach. Najlepiej wykonywać zabiegi laserowe w serii, dochodzi wówczas do bardzo silnej stymulacji na włókna kolagenowe i elastynowe zawarte w skórze.

W naszej Klinice istnieje kilka różnych programów fotoodmładzania laserowego:

 • fotoodmładzanie ultra light - zarezerwowane szczególnie dla młodych osób celem działania profilaktycznego lub dla tych którzy przy okazji odmłodzenia pragną dodatkowo zmniejszyć rumień skóry lub okresowo pojawiający się trądzik. Metoda całkowicie bezbolesna. Zabiegi wykonuje się przeważnie źródłem intensywnego światła (IPL) z lub bez fal radiowych,

 • fotoodmładzanie light - wersja odmładzania wykorzystująca lasery frakcyjne nieablacyjne (ATON) na przemian z IPL. Laser Aton zdecydowanie mocniej wpływa na zwiększenie gęstości skóry, a dodatkowo wykazuje efekt ujednolicania kolorytu skóry,

 • fotoodmładzanie medium - polega na wykonywaniu zabiegów laserem ATON co 3-4 tygodnie.

 • fotoodmładzanie medium strong - pierwszy zabieg lasera ATON, jako przygotowanie skóry do mocniejszego zabiegu laserem frakcjonującym ablacyjnym CO2, a następnie trzeci zabieg powtórnie wykonany laserem typu ATON. Zabiegi w szczególności zarezerwowane dla utrzymania młodości skóry, niwelowania opadniętego owalu twarzy, redukcji zmarszczek i drobnych blizn (np. potrądzikowych)

 • fotoodmładzanie strong - kilkakrotne użycie lasera frakcjonującego typu CO2. Zabieg wykonywany szczególnie u osób, które potrzebują spektakularnych efektów. Zalecany także dla pacjentów z głębszymi bliznami (potrądzikowymi).
   
   
  w trakcie zabiegu:
 • lekarz przesuwa odpowiednim skanerempo wybranym miejscu skóry,
 • w zależności od użytego protokołu zabiegi mogą być całkowicie niebolesne lub wymagać odpowiedniego znieczulenia kremem znieczulającym.
po zabiegu:
 • odmładzania metodą ultra light, light, medium nie eliminuje pacjentki z życia codziennego i ewentulanie przy niewielkim zaczerwienieniu skóry twarzy można stosować kosmetyki korekcyjne. Zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok,
 • odmładzanie metodą medium strong i strong wiąże się z okresem regeneracji po zabiegu laserowym. Rekonwalescencja trwa od 3-7 dni i jest szczególnie istotna, gdyż w tym czasie nie dopuszczalne jest stosowanie kosmetyków korekcyjnych, w tym podkładów i pudrów. Zabiegi wykonuje się tylko od września do końca marca. Pacjenci po zabiegach powinni stosować filtry przeciwsłoneczne przez minimum 6-8 tygodni.
   
ODKRYJ WIĘCEJ i SPRAWDŹ INNE ZABIEGI
pozostałe zabiegi
wyjątkowe promocje idealny pomysł na prezent